Zacznij dzień od smaków, które kochasz. Odpręż się i przygotuj do odpoczynku. Potrzebujesz do tego energii, którą zapewnią znakomite śniadaniowe propozycje serwowane w formie bufetu.

U nas codziennie rozpoczniesz dzień od śniadania, w niespiesznej atmosferze, przy aromacie świeżo zmielonej kawy, wybierając z bufetu śniadaniowego to, co lubisz jeść najbardziej. 

Wybierasz się na poranną górską eskapadę? Planujesz wycieczkę rowerową o świcie? Zabierz ze sobą smaki Five Seasons. Nasze Breakfast Boxy to pełnowartościowe, pyszne posiłki, które dadzą Ci siłę do odpoczywania.

Odpocznij od codziennych potraw i przenieś się do świata włoskiej kuchni. Znakomite przepisy, popisowe dania Szefa Kuchni, wspaniałe aromaty i niezapomniane smaki. Zatrzymaj się i po prostu odpocznij kosztując te proste, włoskie, smaczne dania. Restauracja Albero znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Twojego azylu w Five Seasons. 

Niespieszny odpoczynek w środku dnia? Niezobowiązujące spotkanie przy kawie lub wybornym trunku? Nasz Wilczy Bar jest do tego stworzony. Usiądź wygodnie i delektuj się chwilą.

W dzień idealne miejsce na kawę oraz domowe ciasto, natomiast to wieczorem Górska Café zyskuje prawdziwego klimatu. 

Koktajle, duży wybór alkoholi oraz smooth jazz, to wszystko co składa się na udany wieczór.

Górska Café znajduje się w kompleksie Green Mountain Hotel & Apartamenty w budynku Apartamentowym ONE, jedynie 10 minut spacerem od naszego hotelu.