Five Seasons to kameralny aparthotel w Karpaczu stworzony dla miłośników odpoczynku w pełnym wymiarze i dowolnej formie. Zapomnij o codzienności. Nie sprawdzaj czasu. Odpocznij. Tak, jak lubisz.

Stworzyliśmy w Karpaczu nowy aparthotel dopasowany do potrzeb Gości szukających miejsca do odpoczynku po swojemu. Five Seasons położony jest w spokojnej dzielnicy, blisko szlaków turystycznych, stoku narciarskiego, u podnóża gór. Kameralny i nowoczesny nie narzuca niczego, Ty decydujesz, jak chcesz spędzić swój wolny czas.

Odpoczynek. Prawo, potrzeba i obowiązek. Sposób na ukojenie nerwów, pozbycie się stresu, ale i na ładowanie akumulatorów. Nie ma uniwersalnej metody. Tu liczy się dopasowanie do potrzeb i indywidualnych upodobań.

Błogie leniuchowanie w wygodnym łóżku i kontemplowanie wspaniałych widoków za oknem? Smakowite biesiady z przyjaciółmi i odkrywanie nowych smaków? Przyjemne zmęczenie podczas górskich wędrówek lub adrenalina związana z uprawianiem narciarstwa? A może relaks w hotelowym basenie? 

Ty decydujesz, a my tworzymy przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi. W dowolnej formie. Twojej formie. 

Wyobraź sobie stylową przestrzeń, zapewniającą wszelkie udogodnienia. Wygodny apartament z widokiem na Śnieżkę, prywatną sauną i tarasem na dachu. Tak wygląda odpoczynek w Five Seasons.

Zdrowy odpoczynek to odpowiednio skomponowane menu: oryginalne składniki i receptury oraz talent Szefa Kuchni. Chcesz poznać smak odpoczynku? Odwiedź restaurację Albero. Tylko kilka minut spacerem od Twojego azylu w Five Seasons.