Długość trwania oferty 2 noce
Czas obowiązywania oferty 18.06.2023 - 31.08.2023
Wyżywienie BB – Śniadanie w cenie
  • noclegi w komfortowych i przestronnych apartamentach Classic lub Classic Plus (do wyboru w momencie procesu rezerwacji),
  • śniadania w formie bogatego bufetu opartego na regionalnych recepturach,
  • codzienny nielimitowany dostęp do basenu zewnętrznego mieszczącego się przy obiekcie
  • dowolny drink powitalny w Wilczym Barze
  • naturę na wyciagnięcie ręki
Zarezerwuj online
już od /noc

Ważne informacje

Zameldowanie od 16:00
Wymeldowanie do 11:00

Na terenie obiektu znajdują się płatne miejsca na parkingu niestrzeżonym w cenie 30 PLN/ dobę/pojazd. Parking jest do dyspozycji Gości w miarę dostępności – liczba miejsc jest ograniczona.

Dzieci w wieku do lat 4 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku z rodzicami. W ramach pobytu otrzymują ręczniki i śniadanie.

Zwierzęta w naszym obiekcie są mile widziane - obowiązuje dodatkowa opłata 40 zł/doba. Właściciel pupila ma obowiązek posiadać książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, szczególnie przeciw wściekliźnie. Z uwagi na bezpieczeństwo Gości, właściciel pupila jest zobowiązany do trzymania go w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości, personelu oraz innych osób. Gość ma obowiązek usunąć wszelkie nieczystości pozostawione przez zwierzę na terenie Hotelu i wokół Hotelu. Nie akceptujemy przyjazdu ze zwierzętami agresywnymi mogących stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego.

JCB Mastercard Maestro Visa Visa Electron