Długość trwania oferty 1 noc
Czas obowiązywania oferty 28.02.2023 - 31.03.2023
Wyżywienie BB – Śniadanie w cenie

Oferta obejmuje:

  • nocleg w komfortowym i przestronnym apartamencie Classic lub Classic Plus (do wyboru w momencie procesu rezerwacji)
  • śniadania w formie bufetu oparte na regionalnych recepturach z daniami ciepłymi, zimnymi przekaskami, ciastami i sokami i rewleacyjną włoską kawą.*
  • owocowa niespodzianka w pokoju na powitanie,
  • nieograniczony dostęp do WiFi,
  • pakiet powitalny: kawa, herbata, zestaw kosmetyków,

*uwaga, zastrzegamy sobie formę serwowania śniadań.

Ważne informacje

Zameldowanie od 16:00
Wymeldowanie do 11:00

Na terenie obiektu znajdują się płatne miejsca na parkingu niestrzeżonym w cenie 30 PLN/ dobę/pojazd. Parking jest do dyspozycji Gości w miarę dostępności – liczba miejsc jest ograniczona.

Dzieci w wieku do lat 4 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku z rodzicami. W ramach pobytu otrzymują ręczniki i śniadanie.

Zwierzęta w naszym obiekcie są mile widziane - obowiązuje dodatkowa opłata 40 zł/doba. Właściciel pupila ma obowiązek posiadać książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, szczególnie przeciw wściekliźnie. Z uwagi na bezpieczeństwo Gości, właściciel pupila jest zobowiązany do trzymania go w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości, personelu oraz innych osób. Gość ma obowiązek usunąć wszelkie nieczystości pozostawione przez zwierzę na terenie Hotelu i wokół Hotelu. Nie akceptujemy przyjazdu ze zwierzętami agresywnymi mogących stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego.

JCB Mastercard Maestro Visa Visa Electron