Długość trwania oferty 3 noce
Czas obowiązywania oferty 16.03.2023 - 06.04.2023
Wyżywienie BB – Śniadanie w cenie

Oferta obejmuje:

  • 3 noclegi w komfortowych i przestronnych apartamentach Classic lub Classic Plus (do wyboru w momencie rezerwacji)w tym jeden nocleg GRATIS,
  • śniadania w formie bufetu oparte na regionalnych recepturach,
  • rabat 10% na usługi Restauracji Albero znajdujacej się 500 m od obiektu,
  • wcześniejsze zameldowanie w miarę dostępności pokoi (do potwierdzenia z recepcją)
  • internet WiFi
  • parking dodatkowo płatny 30 PLN/doba
Zarezerwuj online
już od /osoba/noc

Ważne informacje

Zameldowanie od 16:00
Wymeldowanie do 11:00

Na terenie obiektu znajdują się płatne miejsca na parkingu niestrzeżonym w cenie 30 PLN/ dobę/pojazd. Parking jest do dyspozycji Gości w miarę dostępności – liczba miejsc jest ograniczona.

Dzieci w wieku do lat 4 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku z rodzicami. W ramach pobytu otrzymują ręczniki i śniadanie.

Zwierzęta w naszym obiekcie są mile widziane - obowiązuje dodatkowa opłata 40 zł/doba. Właściciel pupila ma obowiązek posiadać książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, szczególnie przeciw wściekliźnie. Z uwagi na bezpieczeństwo Gości, właściciel pupila jest zobowiązany do trzymania go w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości, personelu oraz innych osób. Gość ma obowiązek usunąć wszelkie nieczystości pozostawione przez zwierzę na terenie Hotelu i wokół Hotelu. Nie akceptujemy przyjazdu ze zwierzętami agresywnymi mogących stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego.

JCB Mastercard Maestro Visa Visa Electron