Relaks dla ciała, ukojenie dla duszy. Kojące ciepło, aromat olejków, wszystko bez limitu czasowego. Odpoczynek i słodka ulga w jednym

Odpocznij wykorzystując intymność, którą daje Ci sauna w Twoim apartamencie. Odprężające połączenie ciepła i zapachu olejków pozwoli Ci na całkowity relaks. Zapomnisz o problemach, uspokoisz myśli. Po prostu odpoczniesz. 

Hotel z basenem zewnętrznym to przepis na udany letni wypoczynek w Karpaczu: aktywne pływanie w przejrzystej wodzie, w basenie z widokiem na góry, lub leniwe popołudnia na leżaku, z ciekawą książką, a może kąpiele słoneczne i ładowanie baterii? Wybierz, co lubisz.

W zaprzyjaźnionym Green Mountain Hotel & Spa możesz skorzystać ze strefy Spa & Wellness, gdzie znajdziesz basen kryty, jacuzzi, brodzik dla dzieci, a także specjalnie wydzieloną część z saunami, łaźnią parową i pokojem wypoczynku.

Vouchery na basen dostępne w recepcji Five Seasons Karpacz.

Basen oraz strefa saun jest dodatkowo płatna. Możliwość zakupu karnetu znajduje się na recepcji Five Seasons Karpacz. Cennik: wstęp na 1,5 h:
  • bilet dla osoby dorosłej - 30 zł;
  • bilet ulgowy dla dzieci (5-12 lat) - 15 zł;
  • dzieci do lat 5 - bezpłatnie

W zaprzyjaźnionym Green Mountain Hotel & Spa możesz także skorzystać z zabiegów w salonie Dr Irena Eris Beauty Partner. Odpręż się podczas masażu, wyłącz gonitwę myśli w trakcie rytuałów na ciało, obudź blask Twojej skóry poddając się zabiegom na twarz. Wybierz ten, dzięki któremu odpoczniesz. Taki jest cel pobytu w Five Seasons.